Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ile kosztuje prawdziwy oscypek?

2023-06-27

Cena oscypka – ile kosztuje prawdziwy oscypek

Prawdziwe oscypki, czyli te z Certyfikatem są wyrabiane na bacówkach przez Baców. Oryginalne oscypki nie są dostępne cały rok, a jedynie między majem a październikiem. Wtedy Bacowie wyprowadzają owce na tatrzańskie hale i tylko w tym krótkim okresie owce dają świeże mleko. Zimą natomiast mieszkają w owczarni i nie są dojone. Z tego powodu zimową porą ciężko dostać prawdziwe oscypki. Dlatego jest to produkt tak unikatowy oraz dostępny jedynie w określonym czasie. Ile zatem kosztuje prawdziwy oscypek?

Ile kosztuje oscypek u Bacy?

Prawdziwe oscypki są wyrabiane ręcznie. Nie produkuje ich maszyna, a dłoń Bacowska. Uwierzcie nam – to ciężka praca. Wszystko to sprawia, że każdy produkt jest wyjątkowy, wykonany z dużą starannością.

Dlatego za prawdziwego oscypka trzeba zapłacić około 100 zł. Na cenę wpływa również naturalne wędzenie. Gotowy oscypek to produkt nie tylko zdrowy ale również naturalny i przede wszystkim oryginalny!

Zamów oscypki przez Internet

Teraz te pyszne sery masz na wyciągnięcie ręki. Możesz je zamówić online bez wychodzenia z domu. Ciesz się razem ze swoimi najbliższymi tradycyjnymi smakami prosto z gór.

Produkty pakujemy hermetycznie i wkładamy je do paczek razem z wkładami chłodzącymi. Dzięki temu masz pewność, że w czasie transportu się nie zepsują. A po otwarciu paczki będą świeże i gotowe do zjedzenia. Możemy pochwalić się również Certyfikatem Jakości – znajdziesz go na naszej stronie internetowej.

Mamy niemal 200 pozytywnych opinii. Tak pisał niedawno o nas Pan Andrzej:

” Nikt nie ma lepszych produktów jeśli chodzi o smak i jakość. Przesyłka dobrze zapakowana, nie uległa uszkodzeniu. Obsługa na medal, pełen profesjonalizm. Czas dostawy, ceny i jakość produktów – wszystko bez zarzutów”.

Nasze wyroby są tradycyjne i pełne smaku! Już teraz możesz się nimi cieszyć!

Wejdź na i zamów oscypki już teraz:
https://www.tradycyjnie.pl/oscypki/

 

Autor artykułu:

Halina Bachleda- żona Jędrka Bachledy Bacy

pixel